Established in 2011

De Natte Gijt

Client Brewer in Weert, Limburg, Netherlands πŸ‡³πŸ‡±
Associated Webshop: Natte Gijt Webshop


Mauritsstraat 35
Weert
6006 EJ

info@brouwerijdenattegijt.nl


Brouwerij de Natte Gijt is opgericht door de twee broers Rudy Nordhausen en Marc Nordhausen. Rudy is de goed op hoogte van de juiste recepten en Marc zorgt voor de verkoop en de afhandeling met klantrelaties. De brouwerij heeft geen eigen locatie, maar maakt gebruik van externe bierbrouwers.

 


Results Per Page
Filter by Style
Sub-Style (Optional)
     Choose List

     Popularity
     Date Added
     Category
     Name
     ABV

Clear Current Filters

1
#1 - Zwarte Peper Saison
#1 - Zwarte Peper Saison
Out of Production
Farmhouse - Saison 7.5%
6.55
2
#10 - Gose Ananas
#10 - Gose Ananas
Gose   5.3% ABV
Gose 5.3%
6.58
3
#11 - Double IPA
#11 - Double IPA
IPA - Imperial / Double 8.0%
6.72
4
#2 - Stout met Zeezout
#2 - Stout met Zeezout
Stout   5.5% ABV
Stout 5.5%
7.00
5
#3 - Mint Porter
#3 - Mint Porter
Porter   6.5% ABV
Porter 6.5%
6.63
6
#4 - Imperial Stout
#4 - Imperial Stout
Stout - Imperial   9.5% ABV
Stout - Imperial 9.5%
7.17
7
#5 - Gose met Abrikoos
#5 - Gose met Abrikoos
Gose   5.3% ABV
Gose 5.3%
6.39
8
#6 - New England IPA
#6 - New England IPA
IPA   5.5% ABV
IPA 5.5%
7.00
9
#7 - Gose Witte Perzik
#7 - Gose Witte Perzik
Gose   5.3% ABV
Gose 5.3%
6.46
10
#8 - Imperial IPA
#8 - Imperial IPA
IPA - Imperial / Double 7.5%
6.67
11
#9 - Redcurrant Sour
#9 - Redcurrant Sour
Sour Ale   5.5% ABV
Sour Ale 5.5%
6.52
12
3 Bean Stout (Golden Stout)
3 Bean Stout (Golden Stout)
Collaboration with Brouwerij Stijl
Stout - White / Blond 9.0%
6.86
13
7e Gijtje (Alias)
Also known as: 7e Gijtje SRS
- - -
14
7e Gijtje 2.0 (Alias)
Also known as: Zevende Gijtje
- - -
15
7e Gijtje SRS
7e Gijtje SRS
Non Alcoholic / Low Alcohol 2.5%
6.37
16
Billy's Brew - Smokey Banjo Goat Ale
Billy's Brew - Smokey Banjo Goat Ale
Out of Production
IPA - Black / Cascadian Dark 7.0%
6.82
17
Bloubek
Bloubek
Collaboration with Van Moll
Out of Production
Stout - Foreign / Extra 7.0%
6.70
18
Brave Gijt
Brave Gijt
Collaboration with BRAAF Brewery
Out of Production
IPA - New England / Hazy 5.9%
7.01
19
Burning Stout
Burning Stout
Collaboration with BOMBrouwerij & DeadBeach Brewery
Stout - Foreign / Extra 8.0%
6.77
20
Dark Goat
Dark Goat
Sour Ale   10.8% ABV
Sour Ale 10.8%
7.12
21
De Gijt met 9 horens en 1 Oog
De Gijt met 9 horens en 1 Oog
Stout - Imperial   9.5% ABV
Out of Production
Stout - Imperial 9.5%
6.94
22
Doospels Dubbel
Doospels Dubbel
Belgian Style - Dubbel 6.5%
6.70
23
Gijt Ut?
Gijt Ut?
IPA - Imperial / Double 8.0%
7.12
24
Gijtebok (Lentebok - Edition 2019)
Gijtebok (Lentebok - Edition 2019)
Bock - Heller Bock 7.0%
6.89
25
Gijtebok (Lentebok)
Gijtebok (Lentebok)
Bock - Heller Bock 7.0%
7.14
26
Gijtebok (Smoked Rye Bock)
Gijtebok (Smoked Rye Bock)
Smoked / Rauch Beer   6.5% ABV
Smoked / Rauch Beer 6.5%
6.55
27
Gijtebok Dubbelbok (American Oak)
Gijtebok Dubbelbok (American Oak)
Bock - Doppelbock 7.0%
6.89
28
Gijtenbloed
Gijtenbloed
IPA   6.7% ABV
IPA 6.7%
6.71
29
Gijtepaedje
Gijtepaedje
Collaboration with Fox Road Brewery
IPA - Black / Cascadian Dark 6.7%
7.05
30
Goat Idea!
Goat Idea!
IPA - New England / Hazy 6.5%
6.69
31
Hellegijt (Barrel Aged American Oak)
Hellegijt (Barrel Aged American Oak)
Stout - Imperial   11.0% ABV
Stout - Imperial 11.0%
7.34
32
Hellegijt (Barrel Aged Ben Nevis)
Hellegijt (Barrel Aged Ben Nevis)
Stout - Imperial   12.0% ABV
Stout - Imperial 12.0%
7.27
33
Hellegijt (Barrel Aged Bunnahabhain)
Hellegijt (Barrel Aged Bunnahabhain)
Stout - Imperial   12.0% ABV
Stout - Imperial 12.0%
7.27
34
Hellegijt (Barrel Aged Coal Ila)
Hellegijt (Barrel Aged Coal Ila)
Stout - Imperial   12.0% ABV
Stout - Imperial 12.0%
7.09
35
Hellegijt (Barrel Aged French Oak)
Hellegijt (Barrel Aged French Oak)
Stout - Imperial   11.0% ABV
Stout - Imperial 11.0%
7.33
36
Hellegijt (Barrel Aged Glentauchers)
Hellegijt (Barrel Aged Glentauchers)
Stout - Imperial   12.0% ABV
Stout - Imperial 12.0%
7.55
37
Hellegijt (Barrel Aged Isle of Arran)
Hellegijt (Barrel Aged Isle of Arran)
Stout - Imperial   12.0% ABV
Stout - Imperial 12.0%
6.92
38
Hellegijt (Barrel Aged Ledaig)
Hellegijt (Barrel Aged Ledaig)
Stout - Imperial   12.0% ABV
Stout - Imperial 12.0%
7.07
39
Hellegijt (Barrel Aged Maccallan)
Hellegijt (Barrel Aged Maccallan)
Stout - Imperial   12.0% ABV
Stout - Imperial 12.0%
7.27
40
Hellegijt (Bourbon Oak Barrel Aged)
Hellegijt (Bourbon Oak Barrel Aged)
Stout - Imperial   11.0% ABV
Stout - Imperial 11.0%
6.94
41
Hemelse Gijt
Hemelse Gijt
Collaboration with Brouwerij De 7de Hemel
Out of Production
Farmhouse - Saison 5.9%
6.33
42
Het Geheim van de Verdwenen Mout en Co2 - Gijt
Het Geheim van de Verdwenen Mout en Co2 - Gijt
Brown Ale   5.2% ABV
Brown Ale 5.2%
6.29
43
Hop met de Gijt
Hop met de Gijt
IPA   6.5% ABV
IPA 6.5%
6.94
44
Hop met de Gijt ( - 2016)
Hop met de Gijt ( - 2016)
IPA   6.5% ABV
Out of Production
IPA 6.5%
6.70
45
Hop met de Gijt Speciale Editie 2012 Tomahawk
Hop met de Gijt Speciale Editie 2012 Tomahawk
IPA   6.5% ABV
Out of Production
IPA 6.5%
7.43
46
Latte Gijt
Latte Gijt
Stout - Milk / Sweet 6.0%
7.03
47
Linxpoot
Linxpoot
Collaboration with Brouwerij Linx
IPA - Black / Cascadian Dark 7.2%
7.19
48
Multiplex
Multiplex
Belgian Style - Tripel 9.5%
6.94
49
Only Goat Can Judge Me
Only Goat Can Judge Me
Collaboration with Brouwerij Frontaal
Farmhouse - Saison 5.9%
6.48
50
Oranjestout
Oranjestout
Collaboration with Brouwerij Zeglis
Out of Production
Stout - Foreign / Extra 7.0%
6.90
Brewery Stats
Score 6.89
Beers61
Ticks674