Established in 2011

Brouwerij Maximus

Microbrewery in De Meern, Utrecht, Netherlands 🇳🇱


Pratumplaats 2A
De Meern
3454 NA


In haar brouwerij brouwt Maximus met stoom ambachtelijke bieren op haar eigen koperen installatie. De basis van onze bieren wordt gevormd door zuiver water, gerst, hop en gist. Dit maakt al onze speciaalbieren tot een puur en echt product. Onze brouwers zorgen in onze professionele brouwerij voor een constante hoge kwaliteit. De koperen ketels waarin wij ons bier brouwen, maar ook de afvulketels en de lagertanks zijn te bewonderen vanuit ons proeflokaal. Onze brouwers werken met veel passie aan onze vaste bieren, seizoensbieren en specials. Overdag zie je ze druk aan het werk. Ze hebben hun sporen verdiend met brouwen en onze bieren hebben verschillende prijzen gewonnen (zie hier onze bieren), maar de brouwers staan niet stil en leren nog elke dag bij. De prachtige installatie hebben we gekocht in Duitsland, bij Brouwerij Hibernia in Gelsenkirchen. Het is een installatie van Brauerei Anlagen Marketing (BAM), die nog origineel op stoom werkt. Van de bostel, een restproduct van het brouwen, gaat een deel naar lokale boeren als paardenvoer en een deel naar de Utrechtse bakkerij Bond & Smolders voor hun heerlijke en gezonde bostelbrood.

 


Results Per Page
Filter by Style
Sub-Style (Optional)
     Choose List

     Popularity
     Date Added
     Category
     Name
     ABV

Clear Current Filters

1
Arcticus
Arcticus
Belgian Style - Strong Ale 8.0%
6.70
2
Aurora Blond 0.30
Aurora Blond 0.30
Non Alcoholic / Low Alcohol 0.3%
6.59
3
Black Is Black
Black Is Black
Porter   7.0% ABV
Out of Production
Porter 7.0%
7.06
4
Black Is Black - Imperial Coffee Stout (2019)
Black Is Black - Imperial Coffee Stout (2019)
Stout - Imperial   10.0% ABV
Stout - Imperial 10.0%
6.89
5
Black Saison
Black Saison
Out of Production
Farmhouse - Black Saison 5.0%
6.71
6
Bling Bling Blonde
Bling Bling Blonde
Golden / Blonde Ale   8.0% ABV
Golden / Blonde Ale 8.0%
6.89
7
Bock 7
Bock 7
Bock - Dunkler Bock 7.0%
6.49
8
Brutus
Brutus
Lager - Amber / Vienna 6.0%
6.92
9
Brutus Cuvée
Brutus Cuvée
Lager - Amber / Vienna 6.0%
6.39
10
Château des Liaisons
Château des Liaisons
Collaboration with Oedipus
Sour Ale   5.5% ABV
Out of Production
Sour Ale 5.5%
6.61
11
Circus Maximus - Bling Bling White Stout
Circus Maximus - Bling Bling White Stout
Stout - White / Blond 8.7%
6.81
12
Circus Maximus - Drifting Daisy
Circus Maximus - Drifting Daisy
IPA - Belgian   6.0% ABV
IPA - Belgian 6.0%
6.77
13
Circus Maximus - Fruity Phoenix Hybrett Blend
Circus Maximus - Fruity Phoenix Hybrett Blend
Brett Ale   6.5% ABV
Brett Ale 6.5%
6.77
14
Circus Maximus - Mango Sticky Rice
Circus Maximus - Mango Sticky Rice
Pale Ale   6.0% ABV
Pale Ale 6.0%
6.67
15
Circus Maximus - Monty Python Brett I.P.A.
Circus Maximus - Monty Python Brett I.P.A.
IPA - Sour   6.2% ABV
IPA - Sour 6.2%
7.01
16
Circus Maximus - Psycho Cyclops
Circus Maximus - Psycho Cyclops
IPA - Wheat / White 6.5%
6.52
17
Circus Maximus - Space Cowboy
Circus Maximus - Space Cowboy
Porter - Imperial 9.5%
7.21
18
Coffee Saison (Alias)
Also known as: Saison Koffie
- - -
19
Crystal Meth
Crystal Meth
Sour Ale   3.9% ABV
Sour Ale 3.9%
6.77
20
Dakhaas
Dakhaas
Weizen - Dunkelweizen 5.5%
6.46
21
Diesel
Diesel
Stout   6.0% ABV
Stout 6.0%
6.79
22
Distorter
Distorter
Belgian Style - Blonde / Pale / Amber 4.8%
6.61
23
Domkop
Domkop
Wheat Ale   4.7% ABV
Wheat Ale 4.7%
6.10
24
Donderstraal
Donderstraal
Belgian Style - Tripel 8.0%
6.52
25
Dunbar
Dunbar
Out of Production
Pale Ale - American Style / APA 3.6%
7.14
26
Falco
Falco
IPA - Session   4.0% ABV
IPA - Session 4.0%
6.64
27
Falconomyces
Falconomyces
Sour Ale   4.5% ABV
Out of Production
Sour Ale 4.5%
6.78
28
Fat Cherry
Fat Cherry
Fruit Beer   6.0% ABV
Out of Production
1 Batch
Fruit Beer 6.0%
6.74
29
Fresh to the Max
Fresh to the Max
Strong Ale   8.0% ABV
Out of Production
Strong Ale 8.0%
6.77
30
Grapevine
Grapevine
Belgian Style   6.0% ABV
Belgian Style 6.0%
6.36
31
Grapevine (2016)
Grapevine (2016)
Lager - Pale   5.6% ABV
Lager - Pale 5.6%
-
32
High Hops
High Hops
IPA   6.0% ABV
IPA 6.0%
6.94
33
IJsbock
IJsbock
Bock - Eisbock   10.0% ABV
Out of Production
Bock - Eisbock 10.0%
7.00
34
Imperial Domkop
Imperial Domkop
IPA - Imperial New England / Hazy 8.0%
6.63
35
Imperial Saison
Imperial Saison
Out of Production
Farmhouse - Imperial Saison 8.0%
6.94
36
Indian Summer
Indian Summer
IPA - Red   5.0% ABV
IPA - Red 5.0%
7.05
37
Josje Blond
Josje Blond
Belgian Style - Blonde / Pale / Amber 7.0%
6.25
38
Kefir Sour
Kefir Sour
Sour Ale   4.0% ABV
Out of Production
Sour Ale 4.0%
7.08
39
Keller
Keller
Collaboration with Oldskool Brewery
Lager - Keller / Zwickel / Landbier 5.5%
6.16
40
Koffie Stout
Koffie Stout
Stout   7.0% ABV
Out of Production
Stout 7.0%
6.92
41
KV Bier
KV Bier
Wheat Ale   6.0% ABV
Out of Production
Wheat Ale 6.0%
6.62
42
Lente
Lente
Out of Production
Pale Ale - American Style / APA 6.0%
6.58
43
Little Fred
Little Fred
IPA - Session   3.5% ABV
1 Batch
IPA - Session 3.5%
6.36
44
Mandarin Monk
Mandarin Monk
Collaboration with Oldskool Brewery
Out of Production
Belgian Style - Blonde / Pale / Amber 6.0%
6.57
45
Mockingbird - Rye Pale Ale
Mockingbird - Rye Pale Ale
Out of Production
Pale Ale - American Style / APA 5.0%
6.45
46
Mockingbird - Utrecht I.P.A.
Mockingbird - Utrecht I.P.A.
IPA   6.0% ABV
IPA 6.0%
-
47
Moloch
Moloch
Belgian Style - Strong Ale 8.0%
6.72
48
Nautilus
Nautilus
Lager - Premium   6.0% ABV
Lager - Premium 6.0%
-
49
Opgekriekt 2015
Opgekriekt 2015
Fruit Beer   -
Out of Production
Fruit Beer -
7.04
50
Pandora
Pandora
Pale Ale - American Style / APA 6.0%
6.72
Brewery Stats
Score 6.71
Beers73
Ticks584