Established in 2016

Lambiek Fabriek

Microbrewery in Sint-Pieters-Leeuw, Flemish Brabant, Belgium 🇧🇪


Georges Wittouckstraat 61
Sint-Pieters-Leeuw
1600

info@lambiekfabriek.be


Lambiekbouwerij en Geuzestekerij. Gelegen te Ruisbroek, Sint-Pieters-Leeuw, hartje Pajottenland, aan de oevers van de Zenne Hier brouwen we onze eigen lambieken op traditionele wijze en laten deze spontaan vergisten en rijpen op Franse eikenhouten vaten. Van deze lambieken van verschillende jaargangen vervaardigen we de "Oude Geuze Brett-Elle"

 


Results Per Page
Filter by Style
Sub-Style (Optional)
     Choose List

     Popularity
     Date Added
     Category
     Name
     ABV

Clear Current Filters

1
Bio Lambiek
Bio Lambiek
Lambic Style   5.5% ABV
Lambic Style 5.5%
7.01
2
Brett-Elle Lambik (Alias)
Also known as: Brett-Elle Oude Geuze
- - -
3
Brett-Elle Oude Geuze
Brett-Elle Oude Geuze
4 Batches
Lambic Style - Gueuze 6.0%
7.52
4
Fontan-Elle
Fontan-Elle
Lambic Style - Gueuze 5.5%
7.63
5
Jart-Elle Oude Kriek
Jart-Elle Oude Kriek
1 Batch
Lambic Style - Kriek 6.0%
7.42
6
Jonge Lambiek
Jonge Lambiek
Lambic Style   5.0% ABV
Lambic Style 5.0%
6.81
7
Juicy & Wild Black-Belle
Juicy & Wild Black-Belle
1 Batch
Lambic Style - Fruit 7.0%
7.54
8
Juicy & Wild Gros-Elle
Juicy & Wild Gros-Elle
Lambic Style - Fruit 7.7%
7.59
9
Juicy & Wild Muri-Elle
Juicy & Wild Muri-Elle
1 Batch
Lambic Style - Fruit 7.0%
7.48
10
Juicy & Wild Muscar-Elle
Juicy & Wild Muscar-Elle
2 Batches
Lambic Style - Fruit 6.8%
7.59
11
Juicy & Wild Pluri-Elle
Juicy & Wild Pluri-Elle
1 Batch
Lambic Style - Fruit 6.1%
7.14
12
Juicy & Wild Rhub-Elle
Juicy & Wild Rhub-Elle
Lambic Style - Fruit 5.0%
7.12
13
Krieken Lambiek
Krieken Lambiek
Lambic Style - Fruit 5.8%
7.09
14
Lambiek
Lambiek
2 Batches
Lambic Style - Unblended -
7.32
15
Mix Bloem-bik
Mix Bloem-bik
IPA - Sour   5.8% ABV
IPA - Sour 5.8%
6.97
16
Mix-Elle Lambiek
Mix-Elle Lambiek
Lambic Style - Fruit 6.5%
6.88
17
Natur-Elle Organic Geuze
Natur-Elle Organic Geuze
1 Batch
Lambic Style - Gueuze 6.5%
7.73
18
Organic & Wild Black-Belle
Organic & Wild Black-Belle
1 Batch
Lambic Style - Fruit 6.5%
7.01
19
Oude Geuze Bord-Elle
Oude Geuze Bord-Elle
1 Batch
Lambic Style - Gueuze 10.5%
7.27
20
Oude Kriek Schar-Elle
Oude Kriek Schar-Elle
1 Batch
Lambic Style - Kriek 6.2%
7.43
21
Single & Wild: Colon-Elle
Single & Wild: Colon-Elle
1 Batch
Lambic Style - Gueuze 11.0%
7.20
22
Spontan-Elle (Alias)
Also known as: Fontan-Elle
- - -
Brewery Stats
Score 7.29
Beers20
Ticks262